Teslimat Bilgisi

*TASARIM 

Logo, kurumsal kimlik, afiş vb tasarımları istenilen detaylara ve iş sırasına göre 5-7 iş günü arasında teslimatı yapılmaktadır. Bu sürenin sağlıklı çalışabilmesi için firmanın istenen tüm bilgileri zamanında ve eksiksiz olarak göndermesi gerekmektedir. 

*WEB SİTESİ

Sektöre ve firmaya uygun web sitesinin seçilmesi, varsa alan adının yönlendirilmesi yada istene alan adının satın alınarak temin edilmesi ve son olarak ödeme onayının alınması akabinde web sitesi 24 saat içerisinde kurulup teslim edilmektedir.

Ancak söz konusu olan 24 saatlik sürede web sitesi seçilen hazır içerikle teslim edilmekte ve firmanın içeriklerini teslim edilen yönetim panelini kullanarak kendinin girmek istememesi halinde bu hizmet tarafımızca sağlanmakta, iş sırasına göre en geç 3 iş günü içerisinde  (İçeriklerin tarafımıza eksiksiz iletildiği gün itibariyle) teslim edilmektedir. 

*MARKA TESCİL (PATENT)

Firmaların gerekli evrakları teslim etmesi, istenilen ünvan ve sınıfların müsaitlik durumunun araştırılıp uygun olması halinde gerekli harç bedellerinin yatmasından en geç 24 saat içinde başvuru yapılmaktadır. 2 ay süren resmi inceleme sonucu marka tescilinin olumlu yada kısmi olumlu durumu tarafımıza ulaşmaktadır. Onaylanan tescilin resmi dökümanlarının teslimi kurumdan gelen tarih esas alınarak son harç bedelininde yatırılması halinde firmaya teslim edilmektedir.